Mrazíci 2019


Je k dispozici pozvánka na tradiční zimní akci, Mrazíci 2019. Hlásit se můžete mailem na adrese hosmarka@post.cz , přímo na kurzech v naší škole nebo poštou po stažení a vytištění přihlášky ve formátu pro MS Word. Těšíme se že se s vámi opět po roce sejdeme a společně budeme týden cvičit, poznávat sami sebe a určitě se najde i čas na procházky v okolní přírodě. Cvičení bude přizpůsobeno skupině která se sejde, mohou tedy přijet jak zkušení jogíni tak úplní začátečníci.

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - Neděle, 20.01.19 - Sobota, 26.01.19

Místo konání
Pension U Jandů

Kategorie


Program zajišťují: Maruška HoškováJarka Boudová, Ríša Lipka, Eva Koubová a Petra Koubová

Příjezd je v neděli 20. ledna 2019 po 15:00, začínáme cvičit v 16:30. Končíme snídaní v sobotu 26. ledna 2019. 

Místo konání: Penzion U Jandů, Úborsko, Janovice nad Úhlavou

Ubytování je zajištěno ve dvou- nebo třílůžkových pokojích s příslušenstvím. 

Cena za program: 1800,- Kč (zahrnuje lektorné, zapůjčení pomůcek na cvičení, režijní náklady)

Pouze cenu kurzu uhradíte převodem na účet č. 2300917127/2010, VS 20012019 nebo můžete zaplatit hotově v naší škole. 

Cena za ubytování: 3000,- Kč (platí se v hotovsti na místě, přímo ubytovacímu zařízení)

Hlásit se lze mailem na adresu hosmarka@post.cz, během hodin přímo v naší škole nebo poštou na adresu Marie Hošková, K Pecím 8, Plzeň, 323 00. V přihlášce uveďte pokud preferujete ubytování s někým dalším z přihlášených. 

Je možné stáhnout si pozvánku s přihláškou ve formátu pro MS Word.

Facebookmail