Mrazíci 2023


I letos plánujeme Mrazíky, zimní pobytový kurz. Minulý rok dokonce po několika letech proběhl na sněhu, doufáme že letos to vyjde také tak. Opět budeme v Rohanově, kde se můžeme věnovat praxi jógy celý týden.

Zahájení 12.2. odpoledne, ukončení 18.2. po snídani. 

Příjezd, prezence a ubytování od 15:00. hodin, cvičení od 16:30

Zveme vás na zimní pobytový kurz jógy Mrazíci do hotelu Rohanov v šumavské vísce Lhota nad Rohanovem. V blízkosti hotelu se nachází vrch Javorník 1065m.n.m, Klostermannova rozhledna, na Javorníku jsou také běžkařské trasy a malá sjezdovka, vhodná i pro menší děti. Vzhledem k nevyzpytatelné situaci kurz připravujeme, s tím že konat se bude jen pokud to opatření umožní. 

Podobně jako v létě budeme rádi pokud budete mít vlastní pomůcky, kdo je nemáte k dispozici, zajistíme vše potřebné. 

Praxi jógy povedou Marie Hošková a Jarka Boudová. Cvičit budeme dopoledne i odpoledne ve dvou skupinách (v závislosti na počtu účastníků) s různou náročností.

Program zajišťujíMaruška HoškováJarka BoudováRíša Lipka

Příjezd je v neděli 12. února 2023 po 15:00, začínáme cvičit v 16:30. Končíme snídaní v sobotu 18. února 2023. 

Místo konání: Hotel Rohanov, Lhota nad Rohanovem

Ubytování je zajištěno ve dvou-, tří- nebo čtyřlůžkových pokojích s příslušenstvím, v hlavní budově hotelu. 

Cena za celý pobyt6800,- Kč (zahrnuje lektorné, zapůjčení pomůcek na cvičení v případě potřeby, režijní náklady, ubytování a plnou penzi)

Cenu kurzu uhradíte převodem na účet č. 2100999455/2010VS 02122023 nebo můžete zaplatit hotově v naší škole. 

Hlásit se lze mailem na adresu richard.lipka@gmail.com, během přestávek přímo v naší škole nebo poštou na adrese Richard Lipka, Rabštejnská 43, Plzeň, 323 00. V přihlášce uveďte pokud preferujete ubytování s někým dalším z přihlášených. 

Je možné stáhnout si pozvánku s přihláškou ve formátu pro MS Word.

Facebookmail