Letní jógový pobyt


nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - Sobota, 30.07.22 - Pátek, 05.08.22

Místo konání
Hotel Rohanov

Kategorie


Zahájení v sobotu 30.7. odpoledne, ukončení v pátek 5.8. po snídani. 

Příjezd, prezence a ubytování od 14:30. hodin

Zveme vás na letní pobytový kurz jógy do hotelu Rohanov v šumavské vsi Lhota nad Rohanovem. V blízkosti hotelu se nachází vrch Javorník 1065m.n.m, Klostermannova rozhledna, v obci Rohanov přírodní koupaliště. Oproti minulým letům je kurz o den posunut – začíná už v sobotu odpoledne a končí v pátek ráno

Je zajištěna vegetariánská strava ve formě plné penze. V případě potřeby hotel zajišťuje také bezlepkovou dietu. Ubytování je v pokojích v hlavní budově nebo v chatkách, většina pokojů a všechny chatky mají vlastní sociální zařízení. 

Praxi jógy povedou Marie Hošková a Jarka Boudová. Cvičit budeme dopoledne i odpoledne ve dvou skupinách s různou náročností, pokud bude počasí přát, především venku. Stejně jako v minulém roce plánujeme přivézt stan pro zastínění. 

Stejně jako v minulém roce budeme rádi, když si přivezete vlastní pomůcky (neklouzavku, deku, popruh, 5 destiček, 2 cihly), pokud je nemáte, dejte nám vědět a dovezeme je v potřebném množství. Praxe jógy zahrnuje ásany, pránájámu a koncentraci a bude doplňována večerními besedami o Indii, historii a filozofii jógy i zpěvem manter. Vítáme jakékoliv hudební nástroje.

Pokud potřebujete bezlepkovou dietu, uveďte to při přihlášení abychom mohli vaše požadavky domluvit včas. Uveďte také s kým případně budete chtít být ubytováni a jestli preferujete ubytování v chatce nebo v hlavní budově. 

 Cena za celý pobyt zahrnuje ubytování, stravu a program:

  • Pro dospělé:                  6800,- Kč

Při ubytování v pokoji bez sociálního zařízení je sleva 500,- Kč.   

Peníze posílejte prosím na účet 2902180484/2010 určený pro platby za mimoplzeňské kurzy. 

Přihláška je závaznou po uhrazení zálohy ve výši 2000,- Kč za osobu, buď převodem na účet naší školy nebo osobně při pravidelných lekcích. Pokud budete chtít fakturu pro pojišťovnu nebo zaměstnavatele, uveďte v přihlášce co na ní potřebujete uvést. 

Pokud máte o kurz zájem, ozvěte se nám na mail pobyt@jogaplzen.cz

Přihláška je k dispozici ke stažení ve formátu PDF