Léto s jógou


nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - Neděle, 18.07.21 - Sobota, 24.07.21

Místo konání
Hotel Rohanov

Kategorie


Zahájení 18.7. odpoledne, ukončení 24.7. po snídani. 

Příjezd, prezence a ubytování od 15. hodin

Zveme vás na letní pobytový kurz jógy do hotelu Rohanov v šumavské vísce Lhota nad Rohanovem. V blízkosti hotelu se nachází vrch Javorník 1065m.n.m, Klostermannova rozhledna, v obci Rohanov přírodní koupaliště. Vzhledem k nevyzpytatelné situaci kurz připravujeme, s tím že konat se bude jen pokud to opatření během léta umožní. 

Ubytování v pokojích s příslušenstvím v příjemném prostředí hotelu, kde se budeme i stravovat a cvičit. Venku jsou rovné prostory s krásným výhledem do údolí, kde je možné při dobrém počasí cvičit pod širým nebem. 

Bezmasá strava 3x denně je v ceně pobytu.

Pokud máte jakákoliv dietní omezení, napište to na přihlášku, abychom mohli vaše požadavky objednat včas.

Praxi jógy povedou Marie Hošková a Jarka Boudová. Cvičit budeme dopoledne i odpoledne ve dvou skupinách s různou náročností, ve dvou klubovnách. Pokud bude počasí přát, tak i venku.

Pomůcky ke cvičení budou pro všechny. Praxe jógy zahrnuje ásany, pránájámu a koncentraci a bude doplňována večerními besedami o Indii, historii a filosofii jógy, zpívání manter.

Cena za celý pobyt zahrnuje ubytování, stravu a program: 6350,- Kč

 Vzhledem k situaci nebudeme zatím vybírat zálohu, po potvrzení budeme považovat přihlášku za závaznou. Kurz se uskuteční jen v případě, že to bude vzhledem k epidemii možné. Termín platby upřesníme podle situace, preferujeme platbu převodem na účet, 2100999455/2010, VS: 18072021.

Stejně jako v minulém roce budeme rádi, když si přivezete vlastní pomůcky (neklouzavku, deku, popruh, 5 destiček, 2 cihly), pokud je nemáte, dejte nám vědět a dovezeme je v potřebném množství. 

Pokud máte jakákoliv dietní omezení, napište to na přihlášku, abychom mohli vaše požadavky objednat včas.          

Pokud máte o kurz zájem, ozvěte se nám na mail pobyt@jogaplzen.cz. Rádi vás v létě uvidíme. 

Přihláška je k dispozici ke stažení ve formátu PDF