Seminář Taiči


nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - Sobota, 26.11.16
9:00 - 18:30

Místo konání
Škola jógy

Kategorie


V sobotu 26. listopadu 2016 pořádáme seminář Taiči pod vedením Jana Janouta

9,00 – 12,00 hod. (sestava Jang 24 forem) 

Budeme opakovat a procvičovat 8 forem této sestavy.

Program této dopolední části semináře je připraven tak, aby vyhovoval cvičícím v právě probíhajícím úterním kurzu začátečníků. Je zde příležitost si, v kurzu probrané věci, ještě více zopakovat a zdokonalit se v nich. Tímto prodloužením času na společné opakování a procvičování lze zvětšit dovednost (kung fu) účastníků semináře. Vzhledem k většímu časovému celku společného cvičení lze použít i další způsoby metodiky výuky pro lepší pochopení principů tohoto cvičení.

Tato část programu je vhodná nejen pro samotné začátečníky z probíhajícího úterního kurzu, ale je otevřena i pokročilejším, kteří si tyto základy chtějí opakovaně projít a osvěžit, protože práce se základními dovednostmi a principy taiči není nikdy dost a může zde dojít k pochopení věcí, které jen čekaly na svůj čas:-).

Tato část semináře je vhodná i pro zájemce, kteří v současné době cvičí v kurzech taiči v jiných skupinách než je naše.

13,00 – 16,00 hod. (sestava Jang 24 forem)

Opakování a prohlubování znalosti této sestavy pro pochopení principů cvičení taiči. Díky delšímu času pro společné cvičení můžeme důkladněji procvičit celou sestavu. Také lze využít způsobů metodiky výuky v širším měřítku než např.na pravidelném pondělním kurzu pro pokračující. Vhodné i pro zájemce, kteří v současné době cvičí v kurzech taiči v jiných skupinách než je naše.

16,30 – 18,30 hod. (sestava 28 forem)

Opakování a prohlubování znalosti této sestavy od Vladimíra a Jany z Brna. Díky delšímu času pro společné cvičení můžeme důkladněji procvičit celou sestavu a využít další způsoby metodiky výuky pro lepší pochopení principů cvičení taiči.

Cena: 80,- Kč / hod

(LZE SE ZÚČASTNIT I JEN JEDNU HODINU V LIBOVOLNÉ ČÁSTI SEMINÁŘE)

Hlásit se lze na mobilním telefonu 725 736 339 nebo mailem na jjanout@yahoo.com. Také se lze přihlásit přímo na probíhajících kurzech taiči. S sebou pohodlný oděv a boty do tělocvičny.