Léto s jógou pro rodiny s dětmi


nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - Neděle, 23.07.23 - Sobota, 29.07.23

Místo konání
Hotel Rohanov

Kategorie


Zahájení v neděli 23.7. odpoledne, ukončení v sobotu 29.7. po snídani. 

Příjezd, prezence a ubytování od 14:30. hodin

 

Základní informace měly dorazit mailem, ale pro jistotu je píšu i sem.

  • Příjezd a ubytování je od 14:30 (dřív určitě nebudou připraveny pokoje, ale hospoda v hotelu funguje kdybyste chtěli přijet už na oběd).
  • Úvodní sraz bude v 16:30, přibližně v 16:45 začne jak dětský program tak cvičení.

 

Zveme vás na letní pobytový kurz jógy se zajištěným dětským programem do hotelu Rohanov v šumavské vsi Lhota nad Rohanovem. V blízkosti hotelu se nachází vrch Javorník 1065m.n.m, Klostermannova rozhledna, v obci Rohanov přírodní koupaliště.  Je zajištěna strava ve formě plné penze, pro děti jsou domluveny dopolední a odpolední svačiny. V případě potřeby hotel zajišťuje také bezlepkovou dietu. Ubytování je v pokojích v hlavní budově nebo v chatkách, většina pokojů a všechny chatky mají vlastní sociální zařízení. Pokud máte zájem o vegetariánskou stravu nebo bezlepkovou dietu, uveďte to prosím na přihlášce. Praxi jógy povedou Marie Hošková a Jarka Boudová. Cvičit budeme dopoledne i odpoledne ve dvou skupinách s různou náročností, pokud bude počasí přát, především venku. Stejně jako v minulých letech plánujeme přivézt stan pro zastínění.  Pro děti od 4 let je zajištěn vlastní program v době, kdy budou mít dospělí cvičení. Program pro děti povede Richard Lipka se svojí skupinou. Stejně jako v minulém roce budeme rádi, když si přivezete vlastní pomůcky (neklouzavku, deku, popruh, 5 destiček, 2 cihly), pokud je nemáte, dejte nám vědět a dovezeme je v potřebném množství. Praxe jógy zahrnuje ásany, pránájámu a koncentraci a bude doplňována večerními besedami o Indii, historii a filozofii jógy i zpěvem manter. Vítáme jakékoliv hudební nástroje. Vybavení na dětský program zajistíme, jako každý rok budeme vděční za jakékoliv přebytečné látky a prostěradla. V červnu vám zašleme bližší informace k dětskému programu (prosím nezapomeňte do přihlášky uvést platnou mailovou adresu), zejména co mají mít dětí s sebou. Pokud potřebujete bezlepkovou dietu, uveďte to při přihlášení abychom mohli vaše požadavky domluvit včas. Uveďte také s kým případně budete chtít být ubytováni a jestli preferujete ubytování v chatce nebo v hlavní budově.   Cena za celý pobyt zahrnuje ubytování, stravu a program:

  • Pro dospělé:                  7500,- Kč
  • Pro děti 3 – 14 let:        5900,- Kč
  • Pro děti 15 – 18:           6350,- Kč

Peníze posílejte prosím na účet 2902180484/2010 určený pro platby za mimoplzeňské kurzy.  Přihláška je závaznou po uhrazení zálohy ve výši 2000,- Kč za osobu – buď převodem na účet naší školy nebo osobně při pravidelných lekcích. Pokud budete chtít fakturu pro pojišťovnu nebo zaměstnavatele, uveďte v přihlášce co na faktuře potřebujete uvést.  Pokud máte o kurz zájem, ozvěte se nám na mail pobyt@jogaplzen.cz.  K dispozici je přihláška ve formátu PDF.