Ukázkové lekce během zápisu


Zveme vás na ukázkové lekce jógy, přijďte se k nám připojit a objevte krásu a prospěch, které jóga může do vašeho života vnést. Možná jste už zvažovali že se přihlásíte na pravidelné kurzy, ale nevíte co od cvičení vlastně čekat, možná cvičíte pravidelně a už se nemůžete dočkat až začne běžné cvičení – proto jsme připravili ukázkové lekce, které budou probíhat během zápisu do podzimních kurzů. Uvidíte na nich jak běžné cvičení vypadá, vyzkoušíte si základní jógové pozice a zjistíte, co všechno může praxe jógy přinášet. Cvičení bude přizpůsobené skupině, která se na konkrétní lekci sejde. Nemusíte se tedy bát že by cvičení bylo příliš náročné.

Pokud si chcete cvičení vyzkoušet, bude potřebovat jen vhodné oblečení – cvičí se na boso a v čemkoliv co vás neomezuje v pohybu. Na místě jsou připraveny všechny potřebné pomůcky, které budeme používat.

Ukázkové lekce jsou plánovány na dny 4. – 8. září, vždy od 16:30 do 17:30 v prostorách naší tělocvičny ve Smetanových sadech. Prosím pokud se chcete účastnit, doražte alespoň deset minut před začátkem vybrané lekce.

Facebookmail