Jóga pro rodiny s dětmi


nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - Neděle, 21.07.24 - Sobota, 27.07.24
0:00

Místo konání
Hotel Rohanov

Kategorie


Zahájení v neděli 21.7. odpoledne, ukončení v sobotu 27.7. po snídani. 

Příjezd, prezence a ubytování od 14:30. hodin

Zveme vás na letní pobytový kurz jógy se zajištěným dětským programem do hotelu Rohanov v šumavské vsi Lhota nad Rohanovem. V blízkosti hotelu se nachází vrch Javorník 1065m.n.m, Klostermannova rozhledna, v obci Rohanov přírodní koupaliště.  Je zajištěna strava ve formě plné penze, pro děti jsou domluveny dopolední a odpolední svačiny. V případě potřeby hotel zajišťuje také bezlepkovou dietu. Ubytování je v pokojích v hlavní budově nebo v chatkách, většina pokojů a všechny chatky mají vlastní sociální zařízení. Pokud máte zájem o vegetariánskou stravu nebo bezlepkovou dietu, uveďte to prosím na přihlášce

Praxi jógy povedou Marie Hošková a Jarka Boudová. Cvičit budeme dopoledne i odpoledne ve dvou skupinách s různou náročností, pokud bude počasí přát, především venku. Stejně jako v minulých letech plánujeme přivézt stan pro zastínění.  Pro děti od 4 let je zajištěn vlastní program v době, kdy budou mít dospělí cvičení. Program pro děti povede Richard Lipka se svojí skupinou. Jako v minulých letech budeme rádi, když si přivezete vlastní pomůcky (neklouzavku, deku, popruh, 5 destiček, 2 cihly), pokud je nemáte, dejte nám vědět a dovezeme je v potřebném množství. Praxe jógy zahrnuje ásany, pránájámu a koncentraci a bude doplňována večerními besedami o Indii, historii a filozofii jógy i zpěvem manter. Vítáme jakékoliv hudební nástroje. Vybavení na dětský program zajistíme, jako každý rok budeme vděční za jakékoliv přebytečné látky a prostěradla. V červnu vám zašleme bližší informace k dětskému programu (prosím nezapomeňte do přihlášky uvést platnou mailovou adresu), zejména co mají mít dětí s sebou. Pokud potřebujete bezlepkovou dietu, uveďte to při přihlášení abychom mohli vaše požadavky domluvit včas. Uveďte také s kým případně budete chtít být ubytováni a jestli preferujete ubytování v chatce nebo v hlavní budově.   


Cena za celý pobyt zahrnuje ubytování, stravu a program:

  • Pro dospělé:                 8100,- Kč
  • Pro děti 3 – 14 let:        6500,- Kč
  • Pro děti 15 – 18:           7040,- Kč

Peníze posílejte prosím na účet 2902180484/2010 určený pro platby za mimoplzeňské kurzy. Přihláška je závaznou po uhrazení zálohy ve výši 2000,- Kč za osobu – buď převodem na účet naší školy nebo osobně při pravidelných lekcích. Pokud budete chtít fakturu pro pojišťovnu nebo zaměstnavatele, uveďte v přihlášce co na faktuře potřebujete uvést. Zálohu prosím uhraďte do 30. května 2024. Záloha je vratná v případě, že společně najdeme náhradníka.

Pokud máte o kurz zájem, ozvěte se nám na mail pobyt@jogaplzen.cz.

K dispozici je pozvánka ve formátu PDF.