Léto s jógou a s dětmi


nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - Neděle, 05.08.18 - Sobota, 11.08.18

Místo konání
hotel Belveder

Kategorie


Zahájení 5.8. odpoledne, ukončení 11.8. po snídani. 

Příjezd, prezence a ubytování od 14. hodin

Zveme vás na letní pobytový kurz jógy do hotelu Belveder v Železné Rudě.

Ubytování v pokojích s příslušenstvím v příjemném prostředí hotelu, kde se budeme i stravovat a cvičit.

Bezmasá strava 3x denně pro dospělé a 5x denně pro děti je v ceně pobytu.

Pokud máte jakákoliv dietní omezení, napište to na přihlášku, abychom mohli vaše požadavky objednat včas.

Praxi jógy povedou Marie a Václav Hoškovi a Jarka Boudová. Cvičit budeme dopoledne i odpoledne ve dvou skupinách s různou náročností. Pomůcky ke cvičení budou pro všechny. Praxe jógy zahrnuje ásany, pránájámu a koncentraci a bude doplňována večerními besedami o Indii, historii a filosofii jógy.

Pro děti od 4 let je zajištěn vlastní program v době, kdy budou mít dospělí cvičení. Program pro děti povede Richard Lipka se svojí skupinou.

V červnu vám zašleme bližší informace k dětskému programu, zejména co mají mít dětí s sebou, prosím při přihlášení nám poskytněte svou mailovou adresu.

Cena za celý pobyt zahrnuje ubytování, stravu a program:

  • pro dospělé: 5900,- Kč
  • děti do 12. let: 4900,- Kč
  • druhé dítě do 12.let v doprovodu dvou dospělých osob 3000,- Kč

Součástí přihlášky je uhrazení zálohy ve výši 2000,- Kč za osobu a to nejpozději do konce dubna na účet u Fio banky číslo 2100999455/2010 nebo v hotovosti v naší škole.

Doplatek do 10.června stejným způsobem, kterým jste hradili zálohu. V obou případech uvádějte VS 05082018. U platby převodem doklad o úhradě přivezte sebou.

V případě, že byste byli nuceni svoji účast zrušit do konce května, storno poplatek činí 500,- Kč . Pozdější storno pobytu není možné, ale můžete si najít náhradníka.

Přihlášky zasílejte na adresu: Richard Lipka, Rabštejnská  43, Plzeň, nebo mailem na adresu richard.lipka@gmail.com. Přihlášky budou zařazovány podle data úhrady až do naplnění kurzu. Závaznou přihláškou se návratka stává až po registraci Vaší úhrady.

Pozvánku s návratkou si také můžete stáhnout ve formátu pro MS Word.