Tai-či 24 forem s Janem Janoutem


nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - Sobota, 24.11.18
9:00 - 17:00

Místo konání
Škola jógy

Kategorie


Lektor: Jan Janout

Vstup do prostor Školy jógy id 8:45 ráno.

9,00 – 12,00 hod. (sestava Jang 24 forem

Budeme opakovat a procvičovat 1. část forem této sestavy.

Program této dopolední části semináře je připraven tak, aby vyhovoval cvičícím v právě probíhajícím úterním kurzu začátečníků. Je zde příležitost si, v kurzu probrané věci, ještě více zopakovat a zdokonalit se v nich. Tímto prodloužením času na společné opakování a procvičování lze zvětšit dovednost (kung fu) účastníků semináře. Vzhledem k většímu časovému celku společného cvičení lze použít i další způsoby metodiky výuky pro lepší pochopení principů tohoto cvičení.

Tato část programu je vhodná nejen pro samotné začátečníky z probíhajícího úterního kurzu, ale je otevřena i pokročilejším, kteří si tyto základy chtějí opakovaně projít a osvěžit, protože práce se základními dovednostmi a principy taiči není nikdy dost a může zde dojít k pochopení věcí, které jen čekaly na svůj čas:-).

Tato část semináře je vhodná i pro zájemce, kteří v současné době cvičí v kurzech taiči v jiných skupinách než je naše. 

 

14,00 – 17,00 hod. (sestava Jang 24 forem)

Opakování a prohlubování znalosti této sestavy pro pochopení principů cvičení taiči. Díky delšímu času pro společné cvičení můžeme důkladněji procvičit celou sestavu. Také lze využít způsobů metodiky výuky v širším měřítku než např.na pravidelném pondělním kurzu pro pokračující. Vhodné i pro zájemce, kteří v současné době cvičí v kurzech taiči v jiných skupinách než je naše. 

CENA: 80,- Kč/ hod.

LZE SE ZÚČASTNIT I JEN JEDNU HODINU V LIBOVOLNÉ ČÁSTI SEMINÁŘE

Přihlašování:  

mobil: 725 736 339           

email: jjanout@yahoo.com 

Také se lze přihlásit přímo na kurzech taiči.

S sebou pohodlný oděv a boty do tělocvičny.