Léto s dětmi a jógou


nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - Neděle, 26.07.20 - Sobota, 01.08.20
13:00 - 9:00

Místo konání
Hotel Rohanov

Kategorie


Zápis do kurzu posunt do 20. května

 

Zahájení 26.7. odpoledne, ukončení 1.8. po snídani. 

Příjezd, prezence a ubytování od 14:30. hodin

Zveme vás na letní pobytový kurz jógy do hotelu Rohanov na svazích Javorníku na Šumavě. V blízkosti se nachází rozhledna Javorník a koupaliště.

Ubytování v pokojích nebo bungalovech s příslušenstvím v příjemném prostředí hotelu, kde se budeme i stravovat a cvičit.

Bezmasá strava 3x denně pro dospělé a 5x denně pro děti je v ceně pobytu.

Pokud máte jakákoliv dietní omezení, napište to na přihlášku, abychom mohli vaše požadavky objednat včas.

Praxi jógy povedou Marie Hošková a Jarka Boudová. Cvičit budeme dopoledne i odpoledne ve dvou skupinách s různou náročností. Pomůcky ke cvičení budou pro všechny. Praxe jógy zahrnuje ásany, pránájámu a koncentraci a bude doplňována večerními besedami o Indii, historii a filosofii jógy. Pokud to počasí dovolí, budeme cvičit i venku. 

Pro děti od 4 let je zajištěn vlastní program v době, kdy budou mít dospělí cvičení. Program pro děti povede Richard Lipka se svojí skupinou.

V červnu vám zašleme bližší informace k dětskému programu, zejména co mají mít dětí s sebou, prosím při přihlášení nám poskytněte svou mailovou adresu.

Cena za celý pobyt zahrnuje ubytování, stravu a program:

  • pro dospělé: 6200,- Kč
  • děti do 12. let: 4600,- Kč
  • děti od 12. let: 5500,- Kč

Součástí přihlášky je uhrazení zálohy ve výši 2000,- Kč za osobu a to nejpozději do konce 20. května na účet u Fio banky číslo 2100999455/2010 nebo v hotovosti v naší škole.

Doplatek do 15. června stejným způsobem, kterým jste hradili zálohu. V obou případech uvádějte VS 26072020. U platby převodem doklad o úhradě přivezte sebou.

V případě, že byste byli nuceni svoji účast zrušit do konce května, storno poplatek činí 500,- Kč . Pozdější storno pobytu není možné, ale můžete si najít náhradníka.

Přihlášky zasílejte na adresu: Richard Lipka, Rabštejnská  43, Plzeň, nebo mailem na adresu richard.lipka@gmail.com. Přihlášky budou zařazovány podle data úhrady až do naplnění kurzu. Závaznou přihláškou se návratka stává až po registraci Vaší úhrady.

Pozvánku s návratkou si také můžete stáhnout ve formátu pro MS Word.