Léto s jógou


nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - Neděle, 19.07.20 - Sobota, 25.07.20
14:00 - 10:00

Místo konání
Hotel Rohanov

Kategorie


Zápis do kurzu posunut do 20. května

 

Zahájení 19.7. odpoledne, ukončení 25.7. po snídani. 

Příjezd, prezence a ubytování od 15. hodin

Zveme vás na letní pobytový kurz jógy do hotelu Rohanov v šumavské vísce Lhota nad Rohanovem. V blízkosti hotelu se nachází vrch Javorník 1065m.n.m, Klostermannova rozhledna, v obci Rohanov přírodní koupaliště.

Ubytování v pokojích s příslušenstvím v příjemném prostředí hotelu, kde se budeme i stravovat a cvičit. Venku jsou rovné prostory s krásným výhledem do údolí, kde je možné při dobrém počasí cvičit pod širým nebem. 

Bezmasá strava 3x denně je v ceně pobytu.

Pokud máte jakákoliv dietní omezení, napište to na přihlášku, abychom mohli vaše požadavky objednat včas.

Praxi jógy povedou Marie Hošková a Jarka Boudová. Cvičit budeme dopoledne i odpoledne ve dvou skupinách s různou náročností, ve dvou klubovnách. Pokud bude počasí přát, tak i venku.

Pomůcky ke cvičení budou pro všechny. Praxe jógy zahrnuje ásany, pránájámu a koncentraci a bude doplňována večerními besedami o Indii, historii a filosofii jógy, zpívání manter.

Cena za celý sedmidenní pobyt zahrnuje ubytování, stravu, pobytovou taxu a program: 6200,- Kč

Součástí přihlášky je uhrazení zálohy ve výši 4000,- Kč za osobu a to nejpozději do 20. května na účet u Fio banky číslo 2300917127/2010 nebo v hotovosti v naší škole.

Doplatek celkové částky proveďte do 15. června stejným způsobem, kterým jste hradili zálohu. V obou případech uvádějte VS 19072020.

U platby převodem doklad o úhradě přivezte sebou.

V případě, že byste byli nuceni svoji účast zrušit do konce května, storno poplatek činí 500,- Kč . Pozdější storno pobytu není možné, ale můžete si najít náhradníka.

Přihlášky zasílejte na adresu:

Marie Hošková, K pecím 8, 323 00 Plzeň

Nebo mailem na adresu hosmarka@post.cz. Přihlášky budou zařazovány podle data úhrady až do naplnění kurzu Závaznou přihláškou se návratka stává až po registraci Vaší úhrady.

Přihlášku si také můžete stáhnout ve formátu pro MS Word.