Léto s jógou a dětmi


nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - Neděle, 25.07.21 - Sobota, 31.07.21

Místo konání
Hotel Rohanov

Kategorie


Zahájení 25.7. odpoledne, ukončení 31.7. po snídani. 

Příjezd, prezence a ubytování od 14:30. hodin

Zveme vás na letní pobytový kurz jógy se zajištěným dětským programem do hotelu Rohanov v šumavské vísce Lhota nad Rohanovem. V blízkosti hotelu se nachází vrch Javorník 1065m.n.m, Klostermannova rozhledna, v obci Rohanov přírodní koupaliště. Vzhledem k nevyzpytatelné situaci kurz připravujeme, s tím že konat se bude jen pokud to opatření během léta umožní. 

Praxi jógy povedou Marie Hošková a Jarka Boudová. Cvičit budeme dopoledne i odpoledne ve dvou skupinách s různou náročností, pokud bude počasí přát, tak i venku.

Pro děti od 4 let je zajištěn vlastní program v době, kdy budou mít dospělí cvičení. Program pro děti povede Richard Lipka se svojí skupinou.

Stejně jako v minulém roce budeme rádi, když si přivezete vlastní pomůcky (neklouzavku, deku, popruh, 5 destiček, 2 cihly), pokud je nemáte, dejte nám vědět a dovezeme je v potřebném množství. Praxe jógy zahrnuje ásany, pránájámu a koncentraci a bude doplňována večerními besedami o Indii, historii a filozofii jógy i zpěvem manter.

Vybavení na dětský program zajistíme, jako každý rok budeme vděčný za jakékoliv přebytečné látky a prostěradla.

V červnu vám zašleme bližší informace k dětskému programu (prosím nezapomeňte do přihlášky uvést platnou mailovou adresu), zejména co mají mít dětí s sebou. Pokud máte nějaká dietní omezení, uveďte je při přihlášení abychom mohli vaše požadavky domluvit včas.

 Cena za celý pobyt zahrnuje ubytování, stravu a program:

  • Pro dospělé:                  6350,- Kč
  • Pro děti do 12. let:         4700,- Kč
  • Pro děti nad 12. let:       5600,- Kč   

Vzhledem k situaci nebudeme zatím vybírat zálohu, po potvrzení budeme považovat přihlášku za závaznou. Kurz se uskuteční jen v případě, že to bude vzhledem k epidemii možné. Termín platby upřesníme podle situace, preferujeme platbu převodem na účet, 2100999455/2010, VS: 25072021.

Pokud máte o kurz zájem, ozvěte se nám na mail pobyt@jogaplzen.cz a jakmile budeme mít podrobnější informace, pošleme je. 

Pozvánka je k dispozici ke stažení ve formátu PDF.